אודות

משרד איל איצקין אדריכלים שם לעצמו מטרה לספק ליזם ולחברת הבניה
שירותי תכנון אדריכלי מקיפים ואיכותיים תוך מימוש הפוטנציאל המרבי הגלום בכל פרויקט.

מי אנחנו

צוות של אדריכלים, הנדסאים, שמאי מקרקעין, מהנדס מחשבים ורכז אדמניסטרטיבי לטיפול ברשויות העומד לרשות היזם וחברת הבניה לכל אורך ייזום והקמת הפרויקט.

למשרד, בניהולו של האדריכל איל איצקין ניסיון עתיר הישגים בקישור מושכל ויצירתי בין מערכת האילוצים והמגבלות הסטטוטוריות, הנדסיות, קרקעיות שבבסיס הפרויקט, ובין היתרונות השיווקיים של היזם וחברת הבניה.

כל זה תוך גיבוש פתרונות ארכיטקטוניים פשוטים וקלים ליישום. מעל 20 שנות תכנון והיקף של למעלה מ-4,500 יח”ד בשנה, כולל צמודי קרקע, בניה רוויה, מדורגים, בנית שטיח וקומפלקסים מורכבים.

ניסיון מצטבר של תכנון באזורים שונים בארץ, התמחות בפרויקטים בסוגי קרקע שונים, לסוגים שונים של אוכלוסיה ובשיטות בניה שונות. כל אלו מעמידים את איל איצקין אדריכלים כמשרד המסוגל להתמודד עם פרויקטים מגוונים רחבי היקף.

החזון שלנו

מזה שנים מתרכז משרדי בתחום הבניה למגורים ומתמקד בעיקר בבניה עממית בפריפריה.
האתגר של תכנון בתקציב מוגבל משך אותי יותר מאשר תכנון היכלי פאר ובתי יוקרה.

ההתמקדות במגורים והימנעות מהתעסקות עם סוגים אחרים של פרויקטים הוא העקרון אשר בזכותו, אני מאמין, משרדי יציב ומשגשג. המצב שבו אדריכל מתפרש לתחומים שונים מקובל בענף אך נראה לי כטעות חמורה אשר פועלת שלא לטובת מזמיני העבודה וגם אינה מועילה לאדריכל עצמו.

התרכזות בתחום אחד מאפשרת התמחות, התמקצעות, יעילות, שרות טוב יותר, ובנוסף לכל אלו, זה כנראה גם משתלם. התמחות בתחום מצומצם מאפשרת למשרדי לתכנן במקביל מס’ רב של פרויקטים ועדיין לשלב בכל אחד מהם בנפרד יצירתיות, מקוריות, ותחכום משלו וע”פ צרכיו הייחודיים של כל לקוח, ובנוסף מעניקה ההתמחות ביטחון מול הגורמים השונים בכך שגם הם מודעים לניסיון הרב שצברתי ולשליטה המלאה שלי במה שאני עוסק.

התעקשותי מול הגורמים השונים ברשויות השונות נועדה בראש ובראשונה לשרת את רוכשי הדירות בהתחשב במגבלות התב”ע והחוק. בכך שאני שומר על זכותם של הקונים להנות מדירות יעילות ובעלות סבירה, אני מאמין שאני גם משפר את רווחיותם של מזמיני העבודה ואת המוניטין הנצבר שלהם. גישה זו מעוררת לעיתים אי נעימות ולא תמיד מובנת, אך מבחינתי היא תנאי הכרחי למילוי תפקידי כאדריכל ולשמירה על יושרתי המקצועית.

במהלך השנים אספתי לצידי צוות מנוסה, פורה ומסור ואף שיכללתי את נוהלי העבודה והבקרה במשרד. ביחד אנו מצליחים להתמודד עם פרויקטים רבים בהיקף של 4,500 יח”ד בכל שנה ואף יותר, וזה מבלי להתפשר על איכות ותקינות עבודתנו.

אני מקווה שאתר זה יציג בפני מעיין בו תמצית עבודתנו ויבטא את ההיקף והמגוון של הפרויקטים בהם טיפל המשרד.